Powrót do strony głównej

Pokonywanie wyzwań w celu uzyskania zrównoważonego, zgodnego z przepisami oczyszczania ścieków 

Hubgrade Wastewater Plant Performance

Zmiany klimatyczne oznaczają kolejne wyzwania środowiskowe dla przedsiębiorstw komunalnych i producentów przemysłowych.
Wraz ze zmianami przepisów dotyczących ochrony środowiska, znaczenie skutecznego oczyszczania ścieków i zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi staje się coraz ważniejsze, a wymagania dotyczące procesów oczyszczania ścieków coraz bardziej restrykcyjne.
Najważniejsze z nich to zmniejszenie produkcji osadów, maksymalizacja odzysku wody i energii oraz minimalizacja wpływu na środowisko. Ponadto rośnie presja na utrzymanie niskich cen przy jednoczesnej poprawie wydajności oczyszczalni ścieków. 
Wymagania te skutkują potrzebą kosztownych inwestycji w modernizację obiektów i instalacji.

Moduł Hubgrade Wastewater Plant Performance - wsparcie 24/7, aby sprostać wyzwaniom oczyszczalni ścieków

Najlepszą odpowiedzią na te potrzeby jest nasz moduł Hubgrade Wastewater Plant Performance, najnowocześniejsza platforma zdalnego sterowania i optymalizacji, która zapewnia wirtualny odpowiednik oczyszczalni ścieków. Agreguje ona dane w czasie rzeczywistym oraz stosuje analizy i algorytmy, opracowane z wykorzystaniem naszego specjalistycznego doświadczenia w projektowaniu i obsłudze oczyszczalni ścieków.

iStock-1296650655

Wybierając Hubgrade Wastewater Plant Performance, możesz skorzystać z płynnego wdrożenia wspieranego przez naszych ekspertów na etapie implementacji rozwiązania. Pomożemy Ci osiągnąć skuteczne wyniki i zapewnimy łatwy dostęp do wsparcia technicznego przez cały okres użytkowania.

Veolia Water Technologies gwarantuje spersonalizowaną i kompleksową obsługę, od analizy danych i optymalizacji instalacji po rozwój oprogramowania i serwis techniczny.

Hubgrade Wastewater Plant Performance to najlepszy wybór dla Twojej oczyszczalni ścieków ! 

 

HPP_Blog page_01

Klucz do zrównoważonego, zgodnego z przepisami oczyszczania ścieków

Oczyszczalnie ścieków muszą sprostać wielu wyzwaniom - kosztownym inwestycjom, nowym technologiom, osiągnięciu zgodności z przepisami, zwiększeniu wydajności, zmniejszeniu ilości osadów i wielu innym.
Nasi eksperci wybrali trzy z nich i zaproponowali sposoby ich rozwiązania.

Przeczytaj artykuł

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Nasi eksperci są gotowi omówić potrzeby i pomóc Ci podjąć właściwe decyzje, aby Twoja oczyszczalnia ścieków była wydajna, zgodna z przepisami i zrównoważona.

Skontaktuj się z nami